Skip to content

 • بازاریابی محتوایی

  تولید محتوا سئو شده با توجه به کسب و کار شما

  مخاطبان خود را بشناسید؛ نظرسنجی ها و نرم افزار تجزیه و تحلیل می تواند به شما کمک کند تصویر بهتری از بازدید کننده یا مشتری های خود داشته باشید. کاربرانی را در نظر بگیرید که بازدیدکنندگان و مشتریان ایده آل سایت شما هستند؛ سپس به این فکر کنید که آنها به دنبال چه نوع محتوایی هستند.

  طراحان سایت هنگام طراحی قالب سایت معمولا با این موضوع رو برو هستند که محتوای اصلی صفحات آماده نیست. در نتیجه طرح کلی دید درستی به کار فرما نمیدهد. اگر طراح بخواهد دنبال متن های مرتبط بگردد تمرکزش از روی کار اصلی برداشته میشود و اینکار زمان بر خواهد بود. همچنین طراح به دنبال این است که پس از ارایه کار نظر دیگران را در مورد طراحی جویا شود و نمی‌خواهد افراد روی متن های موجود تمرکز کنند.

 • بهینه سازی سایت

  خدمات سئو وب سایت برای سایت های شرکتی، فروشگاهی و دیگر وب سایت‌ها

  بسیاری از شرکت ها نمی دانند که داشتن یک وب سایت کافی نیست؛ شما باید سایتتان را بهینه کنید تا کاربران و مشتریان را به سمت بازار کار خود روانه کنید. این کار را انجام می دهید تا در هر زمان که آنها به دنبال محصولات و خدمات آنلاین شما هستند به سایت شما دسترسی داشته و همچنین شانس خود را برای یافتن توسط آنها در صفحات اول موتورهای جستجو افزایش می دهد.

  بهینه سازی سایت می تواند شما را به بینش هایی از مشتری برساند که قبلاً به علت بهینه نکردن سایتتان از دست می دادید و این می تواند در هنگام تعریف سرمایه گذاری شما بسیار ارزشمند باشد.

 • مراحل و هزینه سئو سایت